معماری
خانه / اخبار / سختی معیشت و ناراضی کردن ملت مأموریت فتنه‌گران نفوذی در دولت است

سختی معیشت و ناراضی کردن ملت مأموریت فتنه‌گران نفوذی در دولت است

کیهان,شریعتمداری,حسین شریعتمداری,روزنامه ی کیهان,آشوب های 96,اعتراض به گرانی,معیشت,تظاهران,اعتراضات خودساخته,دولت تدبیر و امید

 

مدیر مسئول کیهان در رشت:
سختی معیشت و ناراضی کردن ملت مأموریت فتنه‌گران نفوذی در دولت است

حسین شریعتمداری، مدیر مسئول کیهان که به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی در اجتماع پر شور و انبوه مردم رشت در مهدیه این شهر حضور یافته بود گفت؛ فتنه ۸۸ جنگ احزاب بود که در آن همه دشمنان اسلام اختلافات خود را کنار نهاده و با هم متحد شده بودند تا کار اسلام را تمام کنند و ۹ دی نقش ضربت علی علیه‌السلام بر عمروبن عبدود را داشت که پس از آن جنگ احزاب یا همان جنگ خندق با شکست مشرکان خاتمه یافت و رسول خدا(ص) آن ضربت را از عبادت همه عالمیان برتر توصیف فرمود.

مدیر مسئول کیهان اسنادی ارائه کرد که نشان می‌داد قبل از شروع فتنه برخی از اعضای برجسته سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس در پوشش‌های آکادمیک به ایران آمده و با فتنه‌گران نشست‌های پنهان آموزشی داشته‌اند و با‌اشاره به پیش‌بینی تمامی مراحل فتنه در کیهان گفت؛ بدیهی است که ما غیب‌گو نیستیم و این پیش‌بینی‌ها از روی نسخه کودتاهای رنگی که فتنه‌گران براساس آن حرکت می‌کردند صورت گرفته بود و کمترین تردیدی باقی نمی‌گذاشت که فتنه‌گران عوامل استخدام شده آمریکا و انگلیس و اسرائیل هستند. بی‌حساب نبود که نتانیاهو فتنه‌گران را اصلی‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران می‌نامید و شیمون‌پرز می‌گفت؛ جنبش سبز به نمایندگی از اسرائیل با جمهوری اسلامی می‌جنگد!

شریعتمداری ضمن ارائه اسناد مربوط به وطن‌فروشی موسوی و خاتمی به مصاحبه «کنت تیمر‌من» مسئول میز ایران در سازمان «سیا» در ۱۱ ژوئن ۲۰۰۹ یعنی ۲۱ خرداد ۸۸ و شب قبل از انتخابات‌ اشاره کرد که می‌گوید«فردا در ایران انتخابات نیست بلکه یک انقلاب سبز کلید می‌خورد، شبیه آنچه در اوکراین انجام دادیم و بعد از ایران نوبت سوریه است». وی همچنین به سند دیگری از قول مایکل‌لدین ‌اشاره کرد که از ارتباط سیا با دفتر میر‌حسین موسوی در دوران نخست وزیری او حکایت می‌کرد.

اصحاب فتنه که پیش از این از آمریکا درخواست تحریم‌های فلج‌کننده علیه ایران را کرده بودند و بعد از افشای این خیانت نیز جرأت انکار آن را نداشتند، در فاز جدید با ماموریت ایجاد سختی معیشت برای مردم، بیکاری، تورم، گرانی، تعطیلی مراکز تولید و… به میدان آمدند. حتی کسانی که از اقتصاد سررشته زیادی ندارند به وضوح می‌دانند که واردات بی‌رویه و انبوه کالایی که در داخل کشور توان تولید آن وجود دارد باعث تعطیلی کارخانه‌ها و مراکز تولید و کسادی کسب و کار و پیدایش خیل عظیمی از بیکاران می‌شود و یا بی‌توجهی به قاچاق کالا، تحقیر تولید‌کنندگان داخلی، القای ما نمی‌توانیم و حتی باید از خارج مدیر وارد کنیم، نتیجه‌ای جز بر باد دادن توان خودی نخواهد داشت.

شریعتمداری با ‌اشاره به تجمعات اخیر که همان شب در یکی از میدان‌های شهر رشت نیز صورت گرفته بود گفت؛ رسانه‌های خارجی حامی این تجمعات دقیقا همان رسانه‌هایی هستند که در جریان انتخابات ۹۶ از دولت کنونی حمایت کرده بودند و امروز علیه آقای روحانی هم شعار می‌دهند و البته با سران و عوامل شناخته شده فتنه کاری ندارند و احترام آنها را نگاه می‌دارند! و عبرت‌انگیز اینکه در این میان کسانی به حمایت از آقای روحانی برخاسته‌اند که با بی‌مهری از سوی ایشان به جهنم حواله و بی‌سواد و بی‌شناسنامه معرفی شده بودند!

در این تجمعات غیر از معدودی که فریب بهانه تجمع را که اعتراض به سختی معیشت بود، خورده بودند و خیلی زود هم با مشاهده شعارهای هنجار‌شکنانه، صحنه را ترک کردند، بقیه همان شعارهای ذلت‌بار فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ را تکرار می‌کردند، نه غزه نه لبنان همان شعار حمایت از تروریست‌های تکفیری است که در فتنه ۸۸ با اهانت به ساحت مقدس امام حسین(ع) آن را تکمیل کردند و موسوی از آنان با عنوان مردمان خداجوی! یاد کرد و خاتمی ضمن حمایت از آنها زحمت محکوم کردن آنان و دفاع از حریم ابا‌عبدالله‌علیه‌السلام را نیز به خود نداد.

همچنین ببینید

تنفیذ,روحانی,دولت تدبیر و امید,دولت دوازدهم,مقایسه ی چهار حکم تنفیذ امام خمینی,حکم تنفیذ ریاست جمهوری رهبری,حکم تنفیذ بنی صدر,حکم تنفیذ شهید رجایی,امام و رهبری,حکم تنفیذ

مقایسه حکم تنفیذ رهبر انقلاب با 4 حکم تنفیذ امام خمینی(ره)

    ♨️ مقایسه حکم تنفیذ رهبر انقلاب با 4 حکم تنفیذ امام خمینی(ره) 🔷 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 20 =

قالب وردپرس